Strona Główna Nasze Przyszowice - Forum
Wiadomości, opinie i ogłoszenia

FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki DownloadDownload AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
polecam!!
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Wysłany: 2011-03-07, 19:33   polecam!!

Życie szybko mija i trudno samemu wypróbować choćby część z rzeczy, które są dla nas dostępne. Zawartość forum pokazuje, że niekiedy różnimy się poglądami, więc pewnie i upodobaniami, ale.. Jeśli znalazłeś jakąś perełkę, coś znakomitego, wyjątkowego lub choćby coś co pozytywnie odróżnia się jakością od reszty opowiedz o tym w tym wątku. Również jeśli masz informację, która może ułatwić innym życie (o tym właśnie w następnym akapicie)..

Pomysł na ten temat nasunęła mi historia kolegi z pracy, który miał niedawno atak wyrostka. Ponieważ wcześniej wiedział, że w szpitalu w Gliwicach rutynowo wykonują tradycyjne cięcia, a w Rudzie Śląskiej w szpitalu na ulicy W. Lipy laparoskopię uniknął rozległego cięcia, co oszczędziło mu bólu i długiej rekonwalescencji.

Nie mam co prawda tego typu ważnych informacji, a jedynie moje własne 'perełki'. Jakoś tak się składa, że same gastronomiczne :)

1. Wieeelkie hamburgery u Gila. Budzą sensację samym wyglądem, bo mają wielkość dużego talerza obiadowego i do tego są smaczne (świeże bułki wypiekane na zamówienie 'Gila', dwa 'kotlety', dużo zieleniny i sosu). Minus: lepiej wziąć na wynos, bo trudne w konsumpcji (najlepiej użyć sztućców).

2. Katowicka restauracja 'Little Hanoi'. To już inna półka cenowa, ale nie jest droższa od innych dobrych restauracji. Prawdziwe wietnamskie jedzenie, bardzo smaczne (szczególnie wołowina Bo Luc Lac i świeże naleśniczki wiosenne). Dbałość o szczegóły (np. oryginalne ciasteczko sojowe gratis do herbaty). Gustowne wnętrze. Największym atutem jest obsługa o wysokiej kulturze osobistej, chętnie wyjaśniająca zagadki kulinarne menu. Świetne miejsce na romantyczną kolację czy spotkanie biznesowe.

3. Lody o smaku kiwi z cukierni w Sośnicowicach. Dla miłośników kwaskowych smaków.

anula

Wysłany: 2011-03-23, 16:58   

Dobry pomysł :)

Ja też mam coś do polecenia - szczególnie dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym. A i dorośli będą zaintrygowani - zapewniam :-) Rewelacyjny pomysł na rodzinny dzień na świeżym powietrzu połączony z odrobiną nauki ;-)
Daleko nie jest, dojazd nie trudny

http://www.ogroddoswiadczen.pl/pl.php?s=11

jubilee 

Wysłany: 2011-03-29, 18:29   

Fiku-Miku w Knurowie, obok basenu (budynek po kopalni) - małpi gaj dla dzieci. są tam zjeżdżalnie, baseny z piłkami, drabinki i wiele innych gadżetów, wszystko by dzieci mogły się wyszaleć. do fiku-miku przylepiona jest od razu halo pizza, można zrobić urodziny z pizzą, albo zamówić ją ot tak (sama pizza bardzo średnia, jak też obsługa; nasze wiejskie pizzodajnie bez porównania lepsze, ale raz od biedy można zjeść). w lutym w fiku-miku była promocja 5zł za godzinę od dzieciara, choć nie wiem czy jeszcze jest...
jedyny feler taki, jak raz tam dziecko pojedzie, duża szansa, że będzie chciało i drugi :mrgreen:

Lord Przyszowic
Hail Your Lord!

Zabezpieczenie przed spambotami: coś
Wysłany: 2011-05-15, 04:11   

Witam, to ja od razu od siebie dorzucę pizzerie biesiadowo w gliwicach, za 3 paki pizza wielkoscią niemalże uniemożliwiająca przejscie przez drzwi 57cm[sic]. na plus doliczam także rozbrajajace nazwy z menu, :lol:

http://www.biesiadowo.pl/...ce-mlynska/menu

oraz mozliwosc platnosci kartą u kierowcy

na minus (jedyny póki co) to, to że ostatnio coś do przyszowic dowozić nie chcą !

Być moze polonez im się zepsuł ?

Być może.. trudno :evil: ^^,

Tak więc pozostaje m jedyne powiedzieć Bon apetit

Dominika1988

Zabezpieczenie przed spambotami: cos
Wysłany: 2020-07-16, 13:31   

Polecam ten sklep dla wszystkich ogrodnikĂłw i rolnikĂłw https://wpolu.pl/

Odpowiedz do tematu