Strona Główna Nasze Przyszowice - Forum
Wiadomości, opinie i ogłoszenia

FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki DownloadDownload AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego powstało forum www.naszeprzyszowice.pl?
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Wysłany: 2010-11-13, 07:37   Dlaczego powstało forum www.naszeprzyszowice.pl?

Mieszkając od kilku lat w Przyszowicach (tak, faktycznie jestem ‘gorolem’, nawet w sensie bardzo precyzyjnym, bo moja babcia mieszka niemalże na zboczu góry) mam okazję obserwować i brać udział w niebywałej aktywności społecznej Przyszowian. Wydarzenia ostatnich miesięcy wykazały, ze potrafimy skutecznie działać na rzecz dobra wspólnego, o czym informowały nawet media. Również frekwencja na zebraniach wiejskich jest wysoka co świadczy o tym, że sprawy lokalne są dla nas ważne. Zauważyłem jednak, że problemem który nieustannie powraca jest brak informacji o tym co się aktualnie dzieje. Kolejną sprawą jest brak wspólnego, wszystkim znanego miejsca gdzie każdy może swobodnie wyrazić swoją opinię. Dlatego właśnie utworzyłem forum www.naszeprzyszowice.pl – mam nadzieję że dzięki niemu uda się nam wspólnie przezwyciężyć te trudności. Forum jest niezależną, prywatną inicjatywą i powstało bez udziału działających tutaj organizacji.

Na początek spróbuję się skontaktować z jak największą ilością kandydatów do Rady Gminy, tymi którzy są łatwo osiągalni w internecie. Poproszę ich o odpowiedź na ten sam zbiór łatwych pytań mających na celu przybliżenie ich sylwetek - to jak sądzę pomoże w podjęciu właściwego wyboru. Czasu do wyborów pozostało niewiele ale być może kandydaci wyrażą również chęć odpowiedzi na pytania Użytkowników bezpośrednio na forum.

Zachęcam do aktywności na forum – informacje na temat wydarzeń mających miejsce w Przyszowicach jak również Wasze opinie i komentarze mają tutaj wielkie znaczenie, bo od wielkości odzewu zależy czy ta inicjatywa będzie kontynuowana. Spodziewam się, że sekcja ‘ogłoszenia drobne’ okaże się również przydatna, bo przecież każdy z nas od czasu do czasu ma coś zbytecznego bądź też czegoś poszukuje.

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr Młyński

Odpowiedz do tematu